0 (212) 584 81 81 0 (505) 787 75 25
     

Arnavutköy Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatlarından her zaman istenen sonuçlar alınmayabiliyor. Bunun en önemli sebebi gerçek bir uzmana başvurmamak oluyor… Bununla birlikte, ameliyat öncesinde ve ameliyat sonrasında uyulması gereken kurallar ihlal edildiği zaman da kişiler sonuçtan memnun kalmayabiliyor. Arnavutköy Burun Estetiği revizyon burun ameliyatlarıyla istediğiniz sonuçları almanızı sağlıyor.

En sık gerçekleştirilen estetik operasyon olan burun estetiği ameliyatları aynı zamanda en sık şekilde istenen sonuçların alınamadığı ameliyatlar olarak da karşımıza çıkıyor. Bunun değişen sebepleri var elbette. Ama en önemli sebebi işinde uzman bir cerraha başvurmamak olmalı. Bu nedenle yaklaşık yüzde 10’luk bir kesim burun estetiği operasyonundan memnun kalmıyor. Bunun sonucunda da revizyon burun ameliyatı yöntemine başvuruluyor.

Öncelikle, revizyon burun ameliyatlarında şekil bozukluklarıyla birlikte bunun fonksiyonel sorunlarının da giderilebildiğinin altını çizelim. Yani solunum problemlerine yol açan problemler de bu ameliyatla birlikte ortadan kaldırılabiliyor. Ancak revizyon burun ameliyatı olmak isteyen kişilerin, ilk operasyonun ardından yaklaşık olarak bir yıl kadar beklemesi gerekiyor.

Arnavutköy Revizyon Burun Ameliyatı

Revizyon burun ameliyatının yapılabilmesi için bazı koşulların oluşması gerekiyor. Bugün gerek nefes problemleri gerekse estetik bazı kaygılarla estetik uzmanlarının kapısını çalanlar burun estetiği ameliyatı olmak istiyor ancak her zaman bekledikleri sonuçları alamıyorlar. Bu da ikinci kez bir plastik cerrahın kapısını çalmak anlamına geliyor. Bu noktada, ikinci kez aynı kapıyı çalmamaya ve sizi doğru sonuca götürecek cerraha yönelmeye özen göstermelisiniz.

Kimi zaman burun estetiği ameliyatlarında, daha güzel bir burun şekli için gerçekleştirilen işlemlerle burnun yapısında bozulmalar oluşabiliyor. Burun yapısı ne yazık ki deforme olabiliyor. Rinoplasti ameliyatlarında ağırlıklı olarak yapılanlar kemik yapısının daraltılması, kıkırdağın küçültülmesi ve burun ucunun inceltilmesidir. Bu işlemler yapılırken dikkatli olunmazsa şekil bozuklukları meydana gelebiliyor ve bu da yine nefes sorunlarına yol açabiliyor. İşte bu gibi durumlarda revizyon burun ameliyatına ihtiyaç duyuluyor.

Burun estetiği operasyonlarından beklenen sonucu almak için işinde uzman bir doktora tedavi olmalısınız. Daha sağlıklı nefes almak, hayalinizdeki buruna kavuşmak ve yüzünüzde altın oranı yakalamak için siz de Prof. Dr. Burhan DADAŞ ‘a başvurabilirsiniz.

Arnavutköy Burun Estetiği, Arnavutköy Rinoplasti, Arnavutköy Burun Deviasyonu, Arnavutköy Kbb, Arnavutköy KBB Uzmanı, Arnavutköy KBB Doktoru, Arnavutköy Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Arnavutköy Burun Ameliyatı konularında hasta kabul etmekteyiz.

Leave a Reply

WhatsApp chat