0 (212) 584 81 81 0 (505) 787 75 25
     

Ataşehir Burun Estetiği

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de estetik operasyonlara olan ilgi her geçen gün artıyor. Özellikle de burun estetiği ameliyatları en çok tercih edilen estetik operasyonları arasında yer alıyor. Bunun en önemli sebeplerinden biri ise burnun yüzün tam ortasında yer alıyor olması ve de kişilerin ifadesini direkt olarak etkilemesi.

Daha iyi bir ifadeye sahip olmanın yanı sıra daha sağlıklı nefes almak için de doğru oranlarda ve yüze uygun burun oldukça önemli. Bu da burun estetiği ameliyatlarını yalnızca güzellik kaygılarıyla bağlantılı olmanın dışına taşıyor ve en önemli şey olan sağlıklı yaşam için de olmazsa olmaz hale getiriyor. Üstelik tıp alanında yaşanan gelişmeler alternatif ve acısız tedavi yöntemlerini de beraberinde getirdiğinden, burun estetiği operasyonları geçmişe nazaran çok daha uygun fiyatlarla gerçekleştirilebiliyor.

Ataşehir Burun Ameliyatı

Pek çok kişi için burun oldukça hassas bir nokta. Peki, estetik burun neden önemli? Yüzümüzün tam ortasında yer alması nedeniyle burun en dikkat çeken organımız. Bu da ister istemez aynaya her baktığımızda ilk olarak burnumuzu görmemiz demek oluyor. İşte bu noktada estetik bir burnun önemi de ortaya çıkıyor. Burnun düzgün ve orantılı olmasının önemini maddeleyecek olursak:

  • Burnu doğru orantılarda ve güzel olan bir kişinin aynaya baktığında kendini güzel bulması ve buna bağlı olarak da daha iyi hissetmesi daha olasıdır. Bu da kişinin tüm hayatını, hissiyatını ve motivasyonunu etkiler.
  • Aynaya baktığında kendini güzel bulmayan veya iyi hissetmeyen pek çok kişi sosyal hayatında problemler yaşıyor. Özellikle burun estetiği ameliyatı olan kişilerin özgüven duyguları pekişiyor ve sosyal hayatları da buna paralel olarak düzene giriyor.
  • Burundaki kemer veya burun eti gibi sorunlar kişide nefes alma sorunlarına yol açabiliyor. Bu da baş ağrısı ve beraberinde uykusuzluk, yorgunluk, asabiyet gibi diğer sorunları ortaya çıkarıyor. Tüm bunlar kişilerin hem iş yaşamındaki verimini olumsuz yönde etkiliyor hem de sosyal hayattan kopuşa neden olabiliyor.

Burun estetiği operasyonlarından istediğiniz sonucu almak için alanında uzman bir doktora başvurmalı ve en doğru tedavi yöntemini tercih etmelisiniz. Sağlıklı nefes almak, yüzünüzle orantılı ve estetik buruna sahip olmak istiyorsanız siz de hemen Prof. Dr. Burhan Dadaş’a başvurabilirsiniz.

Ataşehir Burun Estetiği, Ataşehir Burun Ameliyatı, Ataşehir Rinoplasti, Ataşehir Kulak Burun Boğaz, Ataşehir Kbb Doktoru, Ataşehir Kbb Uzmanı, Ataşehir KBB konularında Prof Dr Burhan DADAŞ hasta kabul etmektedir.

Leave a Reply

WhatsApp chat