0 (212) 584 81 81 0 (505) 787 75 25
     

Kadıköy Burun Estetiği

Günümüzde çok sık başvurulan estetik ameliyatları arasında burun estetiği operasyonlarının neden başı çektiğini biliyor musunuz? Çünkü burun yüzümüzün tam ortasında yer alıyor ve ifademizi direkt olarak etkiliyor. Ancak her durumda burun ameliyatının yapılması da çok doğru değil. Gerekli durumlarda ve tıbben ihtiyaç varsa gerçekleştirilen rinoplasti uygulaması çok daha sağlıklı!

Herkes estetik ameliyat yaptırabilir mi? Burun estetiği ameliyatı yaptırmak için ille burunda yapısal bir sorun mu olması gerekir? Bunlara genel olarak bakıldığında “evet, herkes estetik ameliyat yaptırabilir”, “burun estetiği ameliyatı olmak için ille yapısal bir sorununuz olması gerekmez” gibi cevaplar verilebilir elbette ancak işin uzmanlarına göre bu çok da doğru bir yaklaşım değil. Özellikle burun oldukça önemli ve hassas olunması gereken bir organ çünkü sağlığımızla ilgili pek çok konunun başında burun sağlığı geliyor. Kimi zaman salt güzellik kaygısıyla gerçekleştirilen burun estetiği ameliyatları da kişilerde daha önce var olmayan nefes problemlerini ve bununla birlikte gelen sağlık sorunlarını ortaya çıkarabiliyor. Peki, hangi durumlarda burun estetiği ameliyatı yapılabiliyor?

Kadıköy Rinoplasti

Genel olarak burnunun büyüklüğünden ya da kemerli olmasından şikayetçi olanlar soluğu estetik cerrahlarında alıyor. Peki, esasen hangi durumlarda burun estetiği ameliyatı yani rinoplasti uygulanabiliyor dersiniz? İlk olarak, boyut probleminden bahsedelim. Eğer kişinin burnu yüzüne göre büyükse ye da tam aksi olarak küçükse rinoplasti uygulanabiliyor. Kemerli bir burun yapısı söz konusuysa ve bu durum kişide nefes sorunlarına yol açıyorsa yine burun estetiği ameliyatı kaçınılmaz olabiliyor. Bunun eğri olması, burun ucunun düşük ya da bozuk yapıda olması da yine estetik burun ameliyatı için yeterli şartlar arasında yer alıyor.

Bu tarz bir ameliyatı olmadan önce nelere dikkat etmek gerektiğini ve ameliyatın ardından iyileşme sürecinde dikkat edilecek noktaları araştırmak, konu ve süreç hakkında eksiksiz bilgi sahibi olmak daha sonra kişiyi mutsuz edecek sonuçlar almanın önüne geçiyor.

 

Burun estetiği operasyonlarından istediğiniz sonucu almak için alanında uzman bir doktora başvurmalı ve en doğru tedavi yöntemini tercih etmelisiniz. Sağlıklı nefes almak, yüzünüzle orantılı ve estetik buruna sahip olmak istiyorsanız siz de hemen Prof. Dr. Burhan Dadaş’a başvurabilirsiniz.

Kadıköy Burun Estetiği, Kadıköy Burun Ameliyatı, Kadıköy Rinoplasti, Kadıköy Kbb Uzmanı, Kadıköy Kulak Burun Boğaz Uzmanı, Kadıköy Burun Deviasyonu ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp chat