0 (212) 584 81 81 0 (505) 787 75 25
     

Kağıthane Kulak Estetiği

Kağıthane Kulak Ameliyatı, Kağıthane Kulak Estetiği, Kağıthane Koklear Implant, Kağıthane Kepçe Kulak Ameliyatı, Kulak Ameliyatı Kepçe, Fatih Kulak Doktoru, Kağıthane Kulak Burun Boğaz Doktoru, Kağıthane Otoplasti, Kağıthane Kulak Hastalıkları alanında bizlere ulaşabilirsiniz.

Kağıthane’de yaşayan değerli vatandaşlarımız! Kepçe kulak sorunu siz değerli Kağıthaneliler için bundan sonra çözümsüz olmayacaktır! Saçlarınızı rahatlıkla toplayabilecek, kulaklarınızı saklamayacak, görünmelerine engel olmayacaksınız! Bundan böyle, kısa saç modellerini de rahatlıkla kullanabileceksiniz. Çünkü bu alanda günümüzdeki en güncel ve modern teknik olan Otoplasti ile kulak estetiği operasyonları ülkemizde de güvenle gerçekleştirilmektedir.

 

Kağıthane Kulak Estetiği

Estetik ameliyatları ve konumuz olan kulak estetiği ameliyatları günümüzde zorunlu ve estetik amaçlarla insanların en çok tercih ettikleri operasyonlardır..Özellikle, kişilerin kulak estetiği ameliyatlarında şikayet ettikleri durumlar  kepçe kulak ameliyatı ile kulak yapılarını düzelttirmek ve kulak küçültmedir. Bu operasyonlar sonrası kişiler; psikolojik ve fiziksel olarak kendilerini iyi hissetmekte olduklarını ifade etmektedirler.

Şu an dünyada ve Türkiye’deki en güncel, en modern ve en revaçta yöntem olan Otoplasti yöntemi ile yapılan bu ameliyatlarla, estetik olarak yakındığınız kulaklarınız güzel bir görünüm kazanacak ve kendinizi psikolojik olarak daha iyi hissedeceksiniz Koklear implant uzmanı, İstanbul’da ve yaşadığınız Güngören’in kulak cerrahisi doktorlarından, KBB uzmanı Prof. Dr. Burhan Dadaş ve ekibi kulaklarınızla ilgili yaşamış olduğunuz operasyon öncesi ve sonrası kaygılarını sıfıra indireceklerdir.

Kepçe Kulak Ameliyatı Nasıl Gerçekleştirilir?

Kağıthane Otoplasti

Kepçe kulak ameliyatları, bakıldığında oldukça basit, dinlenme dönemi daha kısa bir operasyonlardır. Operasyon sonrası, insanlar  kısa bir süre içerisinde taburcu olabilir, işlerinin başına geçebilirler. Operasyon, kişinin isteğine bağlı olarak lokal ya da genel anestezi ile yapılabilmekte ve ameliyatın ardından neredeyse hiçbir iz (skar dokusu) kalmamaktadır.. Doğal olarak; her operasyonda olduğu gibi kulak estetiği operasyonlarında da değişen oranlarda riskler bulunduğunu söylemelitiz. Enfeksiyon, yara ayrışması, alerjik reaksiyonlar bunların başlıcalarıdır. Ancak, Prof. Dr. Burhan Dadaş ve deneyimli ekibi, en modern imkanlarla, operasyonlarını gerçekleştirdiklerini kliniklerinde olası bu sorunları minimalize edeceklerdir.

Kulak Zarı Onarımı ve orta kulak ameliyatı ( Timpanoplasti )

Timpanoplasti ameliyatı kulak zarında ve orta kulak kemikçiklerinin tamir edilmesi ameliyatıdır.Beraberinde bulunan iltihabın temizlenerek kulak zarı ve ses iletim sisteminin onarılması işlemidir. İltihap kurumuş olabilir fakat geride bıraktığı kulak zarındaki delik ,kulak zarı yırtığı ,kulak kemikçiklerinde erime veya kireçlenme sorunlarının onarılması timpanoplasti ameliyatı ile gerçekleştirilmektedir. Geçmişte geçirilmiş kulak travmasına bağlı kulak zarı yırtıklarının tamirinde de uygulanır.

Ameliyat genellikle hasta uyutularak yani genel anestezi altında yapılmaktadır.Hastalığın durumu ve kulak anatomisine göre giriş yeri yani kesi kulak arkası veya kulak içinden yapılabilir.Ameliyat öncesinde hastaya işitme testi ve bilgisayarlı tomografi çekilerek kulağın işitme durumu ve kulak kemiğinin iç yapısı ile ilgili bilgi edinilir.

Ameliyat hastalığın boyutlarına göre sadece kulak zarındaki deliğin onarılması ( Miringoplasti ), zar onarımı ile birlikte orta kulaktaki ses iletimini sağlayan kemikçik sisteminin onarılması ( Timpanoplasti ), mastoid kemik içine ilerlemiş iltihabın temizlenmesi ( Mastoidektomi ) ya da bu ameliyatların kombinasyonu (Timpanomastoidektomi) şeklinde yapılabilmektedir.

 

Kulak estetiği operasyonlarından istediğiniz sonucu almak için alanında uzman bir doktora başvurmalı ve en doğru tedavi yöntemini tercih etmelisiniz..

Kulak Ameliyatlarımız hakkında Daha detaylı bilgi almak  ve randevu talepleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Prof Dr Burhan Dadaş Muayenehanesi Bahçelievler Metrobüs Durağı karşısında yer almaktadır.

Leave a Reply

WhatsApp chat