0 (212) 584 81 81 0 (505) 787 75 25
     

Küçükçekmece Burun Estetiği

Yüzümüzün tam ortasında olması nedeniyle burnumuz en dikkat çeken organımız. Bu da estetik ve güzel bir buruna sahip olmayı özellikle kadınlar için daha önemli hale getiriyor. Zira burunda yapılan minik bir estetik dokunuşla bile yüz ifadesi, bakışlar ve gülüşümüz bile doğrudan etkilenebiliyor. Bununla birlikte burunda kemik eğriliği veya en ufacık bir kusur bile hemen dikkat çekiyor. Estetik problemlerin giderilmesi için burun estetiği ameliyatı sıklıkla tercih edilen bir yöntem oluyor.

Bilindiği gibi burun estetiği ameliyatı iki türlü teknikle yapılıyor. Açık rinoplasti ve kapalı rinoplasti… Estetik operasyon sırasında hangi tekniğin kullanılacağına ise cerrahınızın yönlendirilmeleriyle karar verilmesi önemli. Bu da burundaki kusurların boyutuna göre değişiklik gösteriyor. Öte yandan yüzde orantısal anlamda başka problemler de meydana gelecekse bunların da düzeltilmesi yoluna gidilebiliyor.

Küçükçekmece Burun Estetiği

Burun estetiği ameliyatları yalnızca güzel bir görünüm için gerçekleştirilmiyor elbette. Burunda kemik eğriliği problemi olan kişiler burun tıkanıklığı sorunu yaşayabiliyor. Bu da nefes almayı güçleştirirken, sağlıklı bir uyku uyumaya da engel oluyor. Burunda kemik eğriliği olan kişilerde aynı zamanda horlama problemi ortaya çıkıyor. Bu kişilerin burun estetiği ameliyatı olması tıbbi bir gereklilik. Küçükçekmece Burun Estetiği, burunla ilgili her türlü estetik probleme en iyi çözümleri sunuyor.

İdeal Burun Nasıl Olmalı?

Estetik bir görünüm, güzellik, kişisel bakım bugünün en önemli konuları… Özellikle güzelliğine düşkün kadınlar arasında oldukça popüler konular… Peki, ideal burun nasıl olmalı? Herkes hokka gibi bir buruna mı sahip olmalı yoksa herkesin yüzüne göre ideal bir burunu mu olmalı? Uzmanlar ikinci şıkta birleşiyorlar. Yine de ideal burun nasıl olmalı sorusuna cevap verecek olursak; burun estetiği yaptırmak isteyen kişilerin beklentileri de göz önüne alınmalı ve yüzdeki altın oran korunmalı. Öte yandan hasta ve doktor operasyon öncesinde mutlaka çizimlerle fikir alışverişinde bulunmalı. Kişi her ne kadar hokka gibi bir burunu olsun istiyorsa da yüzü buna müsait olmayabilir, böyle bir durumda yüzüne yakışacak ve orantısal olarak ifadesini değiştirmeyecek dokunuşları tercih etmeli. Özetle, ideal bir burun kişiselleştirilmiş bir estetik operasyonla sağlanmalı!

Burun estetiği operasyonlarından beklenen sonucu almak için işinde uzman bir doktora tedavi olmalısınız. Daha sağlıklı nefes almak, hayalinizdeki buruna kavuşmak ve yüzünüzde altın oranı yakalamak için siz de Prof. Dr. Burhan Dadaş’a başvurabilirsiniz.

Küçükçekmece Rinoplasti alanında daha detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Leave a Reply

WhatsApp chat