0 (212) 584 81 81 0 (505) 787 75 25
     

Riskler ve Olumsuzluklar

Prof Dr Burhan DADAŞ ile Burun estetiği Riskleri ve Olumsuzlukları

Riskler ve Olumsuzluklar

Her ameliyatta olabilen kanama, enfeksiyon ve anestezi komplikasyonları gibi riskler estetik burun ameliyatlarında da söz konusudur. Ancak bu komplikasyonlara nadiren rastlanmaktadır. Hastanın kendi bünyesinden kaynaklanan düzensiz yara iyileşmesi, kalın ve yağlı burun cildi ve sigara kullanımı ameliyat sonucunu kötü yönde etkileyen faktörlerdir.

Ayrıca eğri burunlar en zor burunlardır.Ameliyattan sonraki aylar içinde burnunuzun şeklinde ve burun ucunun kalkıklığında azalma gibi bazı değişiklikler olabilir. Bunu dikkate alarak ameliyatta burnunuz biraz fazla kalkık hale getirilmeye çalışılır. Dünya literatüründe %5 hastada gelişebilen bu istenmeyen durumlar, ameliyattan 9 ay kadar sonra küçük müdaheleler ile düzeltilebilmektedir.
 

Estetik burun ameliyatının amacı mükemmel veya idealinizdeki bir burun değil sahip olduğunuzdan daha güzel görünümlü bir burun sağlamaktır. Bu ameliyatı kendiniz için olmalısınız, başkalarının ilgisi ve övgüsü için olmayınız. Ameliyatınızı yapacak olan hekime tam olarak güvenene kadar ameliyata karar vermeyiniz.

Burun estetiği ile ilgili Riskler ve Olumsuzluklar hakkında merak ettikleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Prof Dr Burhan DADAŞ

Burun Ameliyatı ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime geçiniz.

İstanbul Burun Ameliyatı

Prof Dr Burhan Dadaş ile Burun Ameliyatı hakkında detaylı bilgi almak için iletişime geçebilirsiniz.

Bize Arayın : +90 212 584 81 81

Bize Arayın : +90 505 787 75 25

E-Mail Gönder :info@burhandadas.com

 

    tr_TRTurkish
    WhatsApp chat